getDare Truth or Dare

getDare Truth or Dare (https://www.getdare.com/bbs/index.php)
-   Lounge (https://www.getdare.com/bbs/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Polish thread (https://www.getdare.com/bbs/showthread.php?t=265009)

Slave_Zuzanna 07-03-2016 11:03 AM

Dla mnie idea byla taka, ze wiem kogo widzialabym w roli niewolnika. Anonimowe glosowanie mija sie z celem. Rownie dobrze mozemy rzucic kostka i wylosowac kto sluzy. Kazdy dostaje cyferke i losujemy przez jakas strone do losowania. Efekt bylby ten sam.
Szansa ze bedzie 7 niewolnikow jest taka sama jak ta ze bedzie jeden. Jesli nikt nie wie na co glosuje to wybierze przypadkowa cyfre 1-7. Jesli nie 7 to moze okazac sie ze mamy 6 lub 5. Przeciez to bez sensu. Nie mam nic przeciwko temu zebyscie tak zrobili. Jesli wam sie pomysl podoba rzecz jasna. Mowie tylko, ze ja nie biore udzialu:)

andy24 07-03-2016 11:27 AM

Okolice Warszawy

Slave_Zuzanna 07-03-2016 11:42 AM

Quote:

Originally Posted by andy24 (Post 2298025)
Okolice Warszawy

Masz duzego? ;)

Slave_Zuzanna 07-05-2016 07:33 AM

Cos widze inicjatywa upadla :)

berengar 07-05-2016 12:24 PM

A to dobrze, czy źle? :)
Temat z "polskiego poznajmy się" stał się wyborem niewolnik. Szkoda, że mało osób chce brać udział. Podejrzewam, że to zbyt długo odwlekane w czasie było - może sezon wakacyjny, może każdy musi się z tym przespać. :). Widać trzeba poczekać na kolejną edycję :).

Slave_Zuzanna 07-07-2016 01:34 PM

Mysle ze problemem jest raczej forma, ktora w sumie sprawia ze to nie mialo wiekszego sensu i rowni dobrze mozna bylo wylosowac jedna osobe z kapelusza:P

berengar 07-09-2016 02:43 AM

Taki offtop, chyba mało z was wzięło udział w tym "zadaniu" (jak przetłumaczyć "dare" ? :) ).

Slave_Zuzanna 07-10-2016 11:02 AM

Ano malo:) Ja nie bralam:)

A jak z tym losowaniem? Wymyslamy inny sposob? :)

Marek 07-14-2016 02:25 AM

Ja chetnie zobacze nowe propozycje:)

viccboyy 07-14-2016 06:27 AM

A ja się chętnie przywitam: "Witam" ;-). Prosto ze stolicy, ale nie kultury.

Slave_Zuzanna 07-14-2016 06:34 AM

Cześć :)
Może jako nowy podrzucisz jakiś pomysł? :D

viccboyy 07-14-2016 07:02 AM

Chyba przez różnicę w "grupie docelowej" różnych osób będzie ciężko zadowolić wszystkich. Pewnie dlatego temat umarł.

Munenori 07-15-2016 05:04 AM

Cześć wszystkim,

ja także jestem z Wrocławia, ale do końca lipca siedzę w Warszawie. Jeżeli chodzi o samo zabawę, to wydaje mi się, że formuła nie była najodpowiedniejsza. Pomiędzy kobietami a mężczyznami występują znaczące różnice w postrzeganiu rzeczywistości. Faceci reagują na ogół tak, że chcą mieć wszystko od razu, są beszczelni etc. widać to pięknie na różnorakich czatach jak WP itd. Kobiety nie koniecznie muszą to lubić i na ogół nie lubią.

Grałem dwa razy w wersję Truth and Dare z dwoma różnymi koleżankami ale w realu i powiem Wam panowie, że jeżeli zbudujecie najpierw świetną więź porozumienia z kobietą, to jest gotowa na naprawdę ostre i mocne zadania.

Także podsumowując, jestem zdecydowanym zwolennikiem takiego powolnego i swobodnego zapoznania się z osobą, z którą będę się dalej bawił. A no i najważniejsze, szukam kobiety, wymyślanie zadań dla panów średnio mnie rajcuje ;p

Jeżeli chcecie coś więcej wiedzieć, zapraszam na priv albo tutaj w wątku.

Trzymajcie się!

Gyev 07-15-2016 07:30 AM

Quote:

Originally Posted by Munenori (Post 2317779)
Faceci reagują na ogół tak, że chcą mieć wszystko od razu, są beszczelni etc. widać to pięknie na różnorakich czatach jak WP itd. Kobiety nie koniecznie muszą to lubić i na ogół nie lubią

Gdy ostatnim razem sprawdzałem, dalej byłem facetem.

Slave_Zuzanna 07-15-2016 02:21 PM

.
 
Quote:

Originally Posted by Munenori (Post 2317779)
Cześć wszystkim,

ja także jestem z Wrocławia, ale do końca lipca siedzę w Warszawie. Jeżeli chodzi o samo zabawę, to wydaje mi się, że formuła nie była najodpowiedniejsza. Pomiędzy kobietami a mężczyznami występują znaczące różnice w postrzeganiu rzeczywistości. Faceci reagują na ogół tak, że chcą mieć wszystko od razu, są beszczelni etc. widać to pięknie na różnorakich czatach jak WP itd. Kobiety nie koniecznie muszą to lubić i na ogół nie lubią.

Grałem dwa razy w wersję Truth and Dare z dwoma różnymi koleżankami ale w realu i powiem Wam panowie, że jeżeli zbudujecie najpierw świetną więź porozumienia z kobietą, to jest gotowa na naprawdę ostre i mocne zadania.

Także podsumowując, jestem zdecydowanym zwolennikiem takiego powolnego i swobodnego zapoznania się z osobą, z którą będę się dalej bawił. A no i najważniejsze, szukam kobiety, wymyślanie zadań dla panów średnio mnie rajcuje ;p

Jeżeli chcecie coś więcej wiedzieć, zapraszam na priv albo tutaj w wątku.

Trzymajcie się!

Masz racje.........................


All times are GMT -7. The time now is 12:15 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.